اخباری از دستگیری اعضای هئیت مدیره سندیکای کارگران نیشکرهفت تپه

کمیته ی هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری

اسفند ١٣٨٧- مارچ ٢٠٠٩


علی نجاتی، رئیس هیئت مدیره ی سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه دستگیر شد

بنا به خبر رسیده علی نجاتی، رئیس هیئت مدیره ی سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه نیز همزمان با دستگیری رضا رخشان، مسئول روابط عمومی این سندیکا نیز دستگیر و هیچ گونه اطلاعی از چگونگی وضعیت نام برده نیست. در ساعت های آینده انتظار می رود دیگر فعالین این سندیکا نیز دستگیر شوند.

ما از فعالین کارگری و انسان های آزادیخواه می خواهیم برای مقابله با این سرکوب وحشیانه به هر طریقی که می توانند واکنش نشان دهند.

رضا رخشان، عضو هیئت مدیره ی سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه دستگیر شد.

بنا به خبر رسیده بعد از ظهر امروز شنبه 10/12/1387 رضا رخشان مسئول روابط عمومی و عضو هیئت مدیره ی سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه با یورش نیروهای امنیتی به منزلش دستگیر شد. رضا رخشان اخیراً مصاحبه هایی با رسانه های گروهی در مورد وضعیت سندیکای هفت تپه و محاکمه ی فعالین این سندیکا انجام داده بود.
از هفته ی پیش که رحیم بسحاق عضو دیگر هیئت مدیره ی این سندیکا دستگیر شده است، هنوز اطلاعی از وضعیت عمومی وی در دست نیست، دیروز نیز نجات دهلی به واسطه ی اعتراض به تحت فشار گذاشتن اعضای سندیکای کارگران هفت تپه، به دستور دادستانی انقلاب بازداشت شد.
ما اعضای کمیته ی هماهنگی سرکوب و دستگیری فعالین کارگری در هفت تپه را محکوم می کنیم و خواهان آزادی بی قید و شرط دستگیر شدگان و پایان دادن به سرکوب فعالین کارگری و دیگر جنبش های اجتماعی هستیم.

کمیته ی هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری

10/12/1387

www.komitteyehamahangi.com

komite.hamahangi@gmail.comwww.wsu-iran.org wsu_wm@yahoo.com